לוח מופעים
מתאריך
עד תאריך
תאריך יום מופע אולם מחיר
 
09/09/2017 Saturday 21:00 פיאף משכן אמנויות הבמה הרצליה
 
16/09/2017 Saturday 17:30 היפהפיה הנרדמת היכל התרבות ספיר
 
17/09/2017 Sunday 20:30 ברבור לבן תאטראות אילת
 
18/09/2017 Monday 17:30 היפהפיה הנרדמת תאטראות אילת
 
19/10/2017 Thursday 18:00 היפהפיה הנרדמת היכל התרבות כרמיאל
 
23/10/2017 Monday 20:30 ברבור לבן יד שטרית טבריה
 
29/10/2017 Sunday 17:30 היפהפיה הנרדמת היכל התרבות מודיעין
 
09/11/2017 Thursday 20:30 ברבור לבן היכל התרבות נס ציונה
 
11/01/2018 Thursday 20:30 פיאף משכן אמנויות הבמה באר שבע
 
25/01/2018 Thursday 20:30 פיאף היכל התרבות מעלות
עבור לתוכן העמוד